E FUNDIT: Aksident i rëndë në Tiranë, aktori i njohur përfundon në spital

Aktori i njohur Gaz Paja është aksidentuar në Tiranë. Ai ka qenë duke lëvizur me një motomjet në momentin që është përplasur pranë rrugës së Kavajës.

Lajmi bëhet i ditur nga televizioni Fax Web që pretendon se ishte pikërisht aktori i njohur që u përplas me makinë. Gaz Paja po lëvizte me motomjetin e tij dhe duket se ka probleme.

Njoftimi i policisë: Me datë 11.11.2021, rreth orës 11:08, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin G. P.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. P., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, – shkruhet në njoftimin e policisë.

Nuk dihet se kush është gjendja e tij, nëse është ka shumë probleme, apo jo, por do të ju mbajmë në përditësim. Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë.

Editor

Read Previous

Misteri i aktorit Igli Zarka, la shtëpinë e Big Brother dhe reagon me kode

Read Next

Video: Gaz Paja i gja kosur dhe me kapuç në kokë, pamjet e aksidentit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *